• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  • Tek Part
  • Tek Part
  • Part 1
  • Part 2
  • Fragman
  The Fly İzle Sinek Türkçe Dublaj 1986 Full HDTürkçe Dublaj
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
  Bu filme oy vermek ister misiniz?
  Loading...

  Sinek – The Fly 1986 İzle filmi, ABD , İngiltere , Kanada yapımı olan filmin konusunda ise Yönetmen David Cronenberg, ilk filmlerinde bile bilimde, tıpta ve teknolojide (ve sıklıkla üçünün birleşiminde) meydana gelen değişimlerin insan davranışlarını nasıl değiştirebileceğini ele almıştır. Sinek, bu bileşimi tam anlamıyla uç noktaya taşır ve film tam bir korku örneği olsa da aslında Cronenberg olayları çarpık bir aşk öyküsü gibi örer.

  The Fly İzleyicilerin bilgisine; Vincent Price’ın rol aldığı 1958 yapımı düşük bürçeli özgün filmin temel öğelerini barındıran Sinek’ te,maddeyi bir yerden ayrıştırıp başka bir yere yeniden birleştirebilen bir “madde nakil aracı” tasarlayan bilim adamı rolünde Jeff Goldblum yer alır. Sevgilisi Geena Davis’i dehşete düşürerek, bir akşam makineyi kendi üstünde dener. Bir şeyler ters gider. Goldblum’ un DNA’sı yanlışlıkla bir karasineğinkiyle birleşir ve bu genetik değişim, başlangıçta Goldblum’un duyularını güçlendirse de kısa sürede iki farklı tür arasında genetik üstünlük savaşına dönüşür.
  Cronenberg bedensel dönüşümleri göstermekten hiç sıkılmamıştır ve Goldblum’un insandan, insan-sinek melezine dönüşümü başladığında, Sinek peş peşe gitgide iğrençleşen özel efektler sunar. Tuhaf yerlerde sert kıllar fışkırır. Bedenin her deliğinden yapışkan sıvılar akar. Bedeni oluşturan parçalar kuruyup düşer ve onların yerinde esrarengiz yeni parçalar çıkar.
  Rob Bottin’in yaptığı çirkin protezler neredeyse başrole geçecek gibidir ve mide bulandıran efektlerinin bazıları sadece sarsmaya değil aynı zamanda sapkın bir mizah duygusuna da hizmet eder. Ancak filmin merkezindeki bu dönüşüm kulağa ne kadar tiksindirici gelse de (öyledir de), Cronenberg ve başarılı oyuncuları buna inandırıcı duygular katmayı başarır. Davis, bir zamanlar tanıdığı adamla bağ kurabilmek için Goldblum’un çirkin dönüşümleriyle mücadele ederken, Goldblum içgüdülerinin bastırdığı iradesiyle,insanlığını korumaya çabalar.
  Ne yazık ki aralarında tatlı aşk, kaderin sinekliğiyle ezilirken olaylar tek bir şekilde sonuçlanabilir. Bu yüzden Cronenberg trajedisini azami duygusallık yaratacak biçimde sergiler ve başrol oyuncularının arasındaki kimyayayla, bütün güçlüklere meydan okuyan ilişkilerinin inandırıcığı sayesinde, böylesine mide bulandırıcı bir dizi olay, eşine nadir rastlanır biçimde onca göz yaşı akıtır.

  Yabancı Korku Filmleri nin adresi sitemizden The Fly Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Tek part seçeneğiyle Sansürsüz olarak Sinek 1986 full hd izleyin. Son çıkan Korku Filmleri kaçırmamak için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Cin Filmleri ekibi olarak tüm Sinek izleyicilerine iyi seyirler dileriz… Sitemizden tüm filmleri 1080p, 720p veya 480p kalitesinde film izleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kalitede The Fly İzleyebilirsiniz.


  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu David Cronenberg
  • Oyuncu Geena Davis
  • Oyuncu Jeff Goldblum
  • Oyuncu John Getz
  • Oyuncu Joy Boushel ,
  • Yönetmen David Cronenberg

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  5 yorum "The Fly İzle Sinek Türkçe Dublaj 1986 Full HD"

  1. Cin Filmleri
   Gülaylay 8 Mayıs 2017 20:06

   Vayy be seneler önce izlemiştim the fly filmini sıkılmadan izletecek filmlerden

  2. Delaza 5 Haziran 2018 11:42

   Vay be eskilere gittim güzel filmmiş teşekkürler.

  3. Togepi 5 Haziran 2018 22:44

   Güzel filmmiş gerçekten teşekkürler

  4. Fadik 6 Haziran 2018 18:14

   Çok iyi olmasada güzel film eski filmlerin nedense tadı bir başka ya

  5. Charlie 15 Ağustos 2018 14:35

   Vay be güzel filmdi beni eskilere götürdü… Teşekkürler admin kardeşim

  The Fly İzle Sinek Türkçe Dublaj 1986 Full HD