• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Paranormal Witness 1. Sezon 1.Bölüm İzleTürkçe Altyazılı
  IMDb
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 1 Oy | Puan: 5,00.
  Loading...

  Paranormal Witness 1. Sezon 1.Bölümün Emily Hayali Arkadaş / Kayıp Kız (Emily The Imaginary Friend / Lost Girl) konusu; Serinin ilk bölümünün ilk hikayesinde, yeni bir eve taşınan bir ailenin başına gelenleri anlatıyor. İkinci hikaye de ise, bir anne ve kızın yolculuk esnasında, şok edici bir sır taşıyan gizemli bir kızla Florida’daki kırsal toprak yol boyunca açıklanamayan bir karşılaşma yaşamasını anlatmaktadır.

  Paranormal Witness korku dizisi; açıklanamayan paranormal olaylar yaşamış insanların gerçek hikayelerini konu alıyor
  her bölüm farklı bir hikaye yer alıyor. Bu dizide gerçekleşen olaylar tamamen gerçek olaylardan alınarak anlatılmaktadır. Paranormal vakaları anlatan “Paranormal Witness” dizisinde canlı tanıkların anlatımlarına ve canlandırmalara şahit olacaksınız. Zaman zaman bazı bölümlerde paranormal olay yaşayan şahitlerin çektikleri fotoğraf ve video çekimlerinede yer verilmektedir. Sitemizden bu tarz korku dizilerini gelen isteğe göre eklemeye başlayacağız serinin diğer sezon bölümleride upload edildikten sonra yüklenecektir. Tüm Paranormal Witness İzleyeceklere iyi seyirler dileriz. Gelen yorum, beğeni ve talepler doğrultusunda tüm sezon bölümleri eklenecektir.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Yönetmen Gillian Pachter

  Serinin Diğer Filmleri

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Paranormal Witness 1. Sezon 1.Bölüm İzle"

  1. Avatar
   cosmicalfa 16 Aralık 2018 01:21

   Süper,gerçek olmasıda ayrı güzel.

  Paranormal Witness 1. Sezon 1.Bölüm İzle