• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  Yok Oluş 2018 İzle Full HDTürkçe Altyazılı
  IMDb

  Yok Oluş – Annihilation 2018 film konusu; Film, kocasını kaybetmiş bir biyologun çevresel bir felaketin yaşandığı riskli ve tehlikeli bir bölgeye girişini konu almaktadır. Area X bölgesi diye geçen bir yer on yıllardır kıtanın geri kalanından ayrı bir durumdadır. Anormal faaliyetlerden dolayı Area X bölgesi hükümetler tarafından gizlice karantinaya alınan, gizemli ve sır gibi saklanılmaya çalışılan bir alandır. Bu bölge çok tehlikeli bir alandır çünkü doğa, insan uygarlığının son izlerini de bölgeden silmiş durumdadır. İlk keşif gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir. Bu bölgeye giden keşif ekiplerinin hepsi ya dönememiş yada sakat, rahatsız bir helde dönmüşlerdir. Bu bölgeye giden 2. keşif ekibi toplu intihar vakası yaşamış, 3. keşif grubu dost ateşiyle, en sonuncu olan 11. keşif grubu ise kendilerinin bir gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa süre sonra kanserden ölmüştür. En sonunda daha farklı türden bir keşif ekibi gönderilmek istenir ve 12. keşif grubunu oluşturan bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir araştırmacı, kendilerini nelerin beklediğini bilmeden bu tehlikeli ve gizemli bölgeye giriş yaparlar. Bu ekibin görevi aslında oldukca kolaydır. Görevleri araziyi gözlemlemek, çeşitli örnekler toplamak ve bu gizemli bölgeyi  haritalayıp bütün gözlemleri raporlamaktır. Bölgede akıl almayacak enteresanlıklar ve tuhaflıklar vardır. Bir türlü anlayamadıkları anormal derecede topografik farklılıklar ve yeni yaşam biçimlerine şahit olan ekip adeta şok ve ürperti içerisinde araştırmalarına devam etmektedirler. Fakat tek tehlike bu bölge değildir. Bu 12. keşif ekibin birbirlerinden sakladıkları sırları vardır ve bu sırların ortaya çıkması ise her şeyi değiştirecektir…

  Jeff VanderMeer’in çok satan bilim kurgu edebiyat serisi Güney Menzil Üçlemesi’den uyarlanan Yok Oluş 2018 filminin yönetmen koltuğunda Ex Machina’dan tanıdığımız Alex Garland oturuyor. Annihilation filminin oyuncu kadrosunda ise Natalie Portman’ın başrolünü oynadığı filmin diğer oyuncuları arasında Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Tuva Novotny ve Oscar Isaac gibi isimler yer alıyor. Yok Oluş İzleyenler henüz filme puan verememişlerdir çünkü film IMDb üzerinden henüz oylamaya açılmamıştır. Online film izleyicilerin sabırsızlıkla Annihilation İzlemek isteyenler Türkiye’de 9 yada 12 mart arası vizyona gireceği belirtilmektedir. Film vizyona Türkiye’de vizyona girmeden büyük ihtimalle internete düşecektir. Şimdilik Yok Oluş filminin Türkçe altyazılı fragmanı izleyebilirsiniz. Gerilim filmleri kategorisinde yer alan bu Yok Oluş filmini sitemizden Türkçe Dublajlı, Türkçe Altyazılı ve Full Hd 1080p – 720p veya 480p kalitelerinde dilediğiniz gibi film izleyebileceksiniz. Şimdilik Annihilation filmi fragmanını izleyecek görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Gina Rodriguez
  • Oyuncu Jennifer Jason Leigh ,
  • Oyuncu Natalie Portman
  • Oyuncu Oscar Isaac
  • Oyuncu Tessa Thompson
  • Yönetmen Alex Garland

  Serinin Diğer Filmleri

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Yok Oluş 2018 İzle Full HD