• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Part 3
  Yok Oluş Türkçe Dublaj İzle (2018)Türkçe Dublaj
  IMDb

  Annihilation – Yok Oluş 2018 Filmini Türkçe Dublaj İzleyecekler için konusu; Söz konusu bölgeden geri dönen kimsenin olmamasıyla sert bir şekilde gerilim ve korku sularına kırılıyor. “Parıltı”dan geriye dönülememesiyle ilgili iki tez var ortada: Ya orada girenleri öldüren bir yaşam formu var, ya da keşif ekibindeki kişiler karşılaştıkları sonucunda aklî dengelerini yitirip birbirlerini öldürüyorlar. Korku unsurunun böylesi bir bilinmezlik durumu üzerine inşa edilmesi, Annihilation’ı ünlü korku yazarı Lovecraft’ın evrenine yaklaştırıyor. Yazarın üslubunu ifade etmek için türetilmiş “Lovecraftiyen” terimi, insan zihninin gücünün kavramaya yetmeyeceği, yeni ortaya çıkan ürkütücü bir durumu tanımlar. Bu tanımdan yola çıkarak baktığımızda Annihilation’da korkunun bu yolla üretildiğini görebiliyoruz. Karakterler gizemli bölgeye adımlarını atar atmaz, aşina oldukları her şeyin sıfırdan tanımlandığı, mevcut materyallerle tüm Dünya’nın yeniden, bambaşka bir şekilde dizayn edildiği bir yaşamla karşılaşıyorlar. Bu yeni evrende, yüzleştikleri belirsizlik ve bilinmezlik hâlini karakterlerle doğrudan paylaşan seyirci onlarla özdeşlik kurarken de zorlanmıyor. Filmin kurduğu gerilim yüklü ve çok zengin detaylarla inşa edilmiş yeni atmosferin ne kadar güçlü olduğunu, karakterleri ne kadar az tanıdığımızı düşündüğümüzde daha da iyi görebiliyoruz. Lena dışındaki karakterlerin geçmişine, neden bu göreve katılmayı kabul ettiklerine dair birkaç cümlenin ötesinde bilgi sahibi olmasa da bu deneyimi onlarla paylaştığı için yaşadıkları gerilimi seyirciye de sonuna kadar hissettirebiliyor yönetmen Garland. Hem görsel anlamda hem de fikren incelikle tasarlanmış bu yeni bölgede, atılan her adımın kendisine, adımların sonunda varılacak noktadan daha fazla önem veriyor. Bu yaklaşım, hem anlatının alt metnini zenginleştirme anlamında, hem de anlatının üzerinden şekillendiği, çok farklı okuma kapılarını aralayabilecek deniz feneri imgesinin işlevselleşmesi noktasında kısmen zayıflatıyor Annihilation’ı. Yine de deneyimin kendi çekiciliğini söyleyeceği iddialı sözler yolunda feda edip sıradanlaştıran bilimkurguların aksine, karakterlerin çıktığı bu tekinsiz yolculuk, seyirciye fazlasıyla doyurucu bir seyir keyfi sunarken, akıllara korku ustası John Carpenter’ın The Thing ya da In the Mouth of Madness gibi Lovecraft’a çok şey borçlu klasiklerini getirerek saf tür filmlerini özleyenlerin yüreğine su serpiyor.

  Yok Oluş 2018 filmler izlemek ayrı bir mululuk. 2018 yılı en iyi filmler arasında gösterilmektedir Yok Oluş 2018 izle iyi seyirler. Yok Oluş İzleyenler filme IMDb üzerinden 7.8 gibi bir puan vermişlerdir. Yerli izleyicilerin olduğu sinemalardan ise 9.0 gibi oldukça iddialı bir puan almıştır. Alex Garland’ın yazıp yönettiği Yok Oluş filminin oyuncu kadrosunda ise Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Oscar Isaac ve Gina Rodriguez gibi iddialı isimler yer almıştır. Annihilation İzleyecekler filmde bir çok türü göreceklerdir. Gerçekten son yıllarda çıkan oldukça etkili ve merak uyandurıcı bir filmdir. Aksiyon, macera, fantastik, gizem, korku filmleri ve gerilim filmleri türündeki Annihilation 2018 Filmi ABD yapımı bir filmdir. Son zamanlarda oldukça kalitesiz Film İzlediğimiz için Yok Oluş filmi ilaç gibi herkese ilaç gibi gelecektir. Şuan Türkçe altyazılı olarak bulunan filmi, sitemiz üzerinden Yok Oluş 1080p Full Hd kalitede İzleyebilirsiniz. Netflix Filmleri arasında olan Yok Oluş, olduça kaliteli bir online filmdir. Netflix’in çıkardığı filmler bir çok kişi tarafından beğeniyle izlenmiştir. Önümüzdeki günlerde yeni projeler ve filmlerle karşımızda olmaya devam edecekler… İlerleyen zamanlerde 2018 Korku Filmleri eklemeye devam edeceğiz takipte kalınız…

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Gina Rodriguez
  • Oyuncu Jennifer Jason Leigh ,
  • Oyuncu Natalie Portman
  • Oyuncu Oscar Isaac
  • Oyuncu Tessa Thompson
  • Yönetmen Alex Garland

  Serinin Diğer Filmleri

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  3 yorum "Yok Oluş Türkçe Dublaj İzle (2018)"

  1. MUHAMMED 16 Mart 2018 22:30

   natalie portman aşığım bu kadına ya

  2. writer 17 Nisan 2018 03:48

   mutlaka izleyin.

  3. hülya 22 Mayıs 2018 01:51

   güzel bir filmdi

  Yok Oluş Türkçe Dublaj İzle (2018)