• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  Sharknado 5 İzle Global Swarming Full HD (2017)Türkçe Altyazılı
  IMDb

  Sharknado 5 Global Swarming 2017, tahmini olarak 3 milyon dolar ile çekilen 93 dakikalık Filmi Full Hd İzleyecekler için konusu; Uçan köpek balıkları dikkat! Bu, size beşinci ama muhtemelen sonuncu olmayan uyarıdır. Fin Shepard ve ailesi peşinizde. Sharknado 5 İzle yicileri nasıl ilginç bir maceranın beklediğini gösteriyor. Zira serinin bu yeni filmi, macerayı Amerika sınırlarının dışına da taşıyor. Ayrıca filmde glam meta grubu Poison’ın solisti Bret Michaels da rol alıyor. Serüven, daha doğrusu köpek balığı fırtınası, İngiltere, İtalya, Japonya, Brezilya ve Mısır gibi ülkelerde de yaşanacak. Fragmanın sonu itibarıyla bir de ses duyuluyor ki bu sesin kaynağının da Sharkzilla (Evet, Godzilla’ya merhaba) olduğu belirtilmiş. Anlayacağınız beşinci filmde çok fazla heyecan olacağı gibi 6. filmin de kapılarını çoktan açmış olacak. Anthony C. Ferrante’nin yönetmenliğini yaptığı Sharknado 5 Global Swarming İzle filminin başrollerinde ise Ian Ziering, Tara Reid ve Cassandra Scerbo yer almıştır. Sharknado 5 filmi bilim kurgu, korku, fantastik, aksiyon, macera ve komedi türlerinde olan oldukça fazla türe giren film, IMDb den 4.1 puan almasına rağmen Film İzleyicileri ve sevenleri tarafından oldukça fazla seyredilmektedir. Ayrıca sitemizde bu tarz full hd filmler izlemek isteyenler, Köpek Balığı Filmleri kategorisinde bu ve bunun gibi filmleri keyifle seyredebilirler.

  Ayrıca Sharknado 5 Türkçe Altyazılı İzlemeden önce şunu bilmelidirler ki film, Asylum firmasının filmlerindendir yani filmde mantık aramamanız gerekmektedir çünkü Asylum firması genellikle bu tarz filmler. İlk başta normal film tarzını benimseyecekken 2000’lerin yılların başlarında ”mockbuster” denen türe dayanıyorlar. Sırf dvd piyasası için ”blockbuster olarak bildiğimiz gişe filmlerinin isim ve eylem olarak çakmalarını yapıyorlar. On – on beş günde çekimleri tamamlayıp dvd olarak piyasaya sürüyorlar. Ortalama yüz bin dolar beş yüz bin dolar arası bazen de bir milyon dolara kadar çıkan bir bütçe ayırırlar. Bu firma mockbuster türünün kralıdır arkadaşım. Süper film yapıyoruz iddiaları asla yoktur hatta kendileri de sana bana saçma gelen yapımlar yaptıklarının gayet farkındadırlar ve tarzları budur.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Cassandra Scerbo
  • Oyuncu Ian Ziering
  • Oyuncu Tara Reid
  • Yönetmen Anthony C. Ferrante

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sharknado 5 İzle Global Swarming Full HD (2017)