• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Lanet 2 – Sinister 2 Türkçe Dublaj İzleTürkçe Dublaj
  IMDb
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
  Filme oy vermek ister misin?
  Loading...

  Lanet 2 – Sinister 2 2015 Filmi Türkçe Dublaj İzleyecekler için konusu; İlk filmindeki korkunç olayların sonrasını konu alan Lanet 2 2015 filminde bir anne ve iki çocuğuna odaklanılıyor. Courtney genç bir annedir ve ikiz oğulları vardır. Bu mutlu aile, şehir dışında kırsal bir kesime taşınırlar. Büyük umutlarla taşındıkları bu ev onların hayatlarının kabusu olacağının farkında değilledir. Bu yeni taşındıkları evin ölüm döşeği olacağından habersiz hayatlarını sürdürmektedirler. Evde onlarla birlikte kötü bir varlık daha vardır, Bughuul! Bughuul’un şeytani planları tüm hızırla sürmektedir ve kendine yeni kurbanlar aramaktadır. Bughuul, çocuklardan birini tüm aileyi öldürmeye ve yaşananları filme almaya ikna eder. Dedektif So & So ise davayı tek başına üstlenerek bu vahşetin daha fazla büyümesini önlemeye karar verir. Scott Derrickson’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği ilk filmle hayatımıza giren korku filminin devamı Sinister 2 İzle ve Lanet 2 izle filmi, Ciarán Foy yönetmenliğinde çekildi. İlk uzun metrajlı filmine 2012 yılında Citadel adlı korku filmiyle imza atan Foy, korku ve gerilim filmlerinin umut vadeden yönetmenlerinden. Senaryosu Scott Derrickson ve C. Robert Cargill’e emenat olan filmde Nicolas King yeniden kötü ruh Bughull’u canlandıracak. Filmde King’in yanı sıra Tate Ellington ve James Ransonegibi isimlerde yer alıyor. Lanet 2 Türkçe Dublaj İzle ve Sinister 2 Türkçe Dublaj İzle filmi, 10 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilmiş ve 27 milyon dolarlık bir hasılat elde etmiştir. Korku – gerilim tutkunlarının severek izlediği Sinister 2, devam filmi ile sizi adeta kendine çekecek!  Sinister 2 Full Hd İzle filminde karşımıza çıkan boogyman, bir başka deyiş ile karabasanımız Bughuul yeni kurbanlar için çocukları ayartmaya devam ediyor. Küçüklerin acı, korku ve öfkeleri ile beslenen, kökleri farklı mitolojilerde, değişik formlarla bizleri selamlayan Bughuul’un yeni hikayesinin merkezinde ise bu sefer öfkeli ve şiddet yanlısı eşinden iki küçük oğlu ile birlikte kaçan bir kadın var. Sitemiz üzerinden kesintisiz olarak Lanet 2 full hd izleyebilirsiniz. Tüm online film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu James Ransone
  • Oyuncu Robert Daniel Sloan
  • Oyuncu Shannyn Sossamon
  • Yönetmen Ciarán Foy

  Serinin Diğer Filmleri

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Lanet 2 – Sinister 2 Türkçe Dublaj İzle"

  1. Avatar
   emre 30 Aralık 2018 00:04

   1. filmi izledikten sonra bunu hemen peşine izledim meraktan ama …… gibi bi 2. film olmuş. birinciyi izleyip de geliyorsanız başlamayın bile vaktinize yazık

  Lanet 2 – Sinister 2 Türkçe Dublaj İzle