• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi. Ayrıca Gerilim Filmleri ve Yasaklı filmleride sitemizde bulabilirsiniz.

  • Tek Part
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Fragman
  Ms. 45 İzle (1981) Tek Parça HD +18Türkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 9.434 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 80 Dk
  [Toplam:16    Ortalama:3.2/5]

  Ms. 45 1981 yapımı Filmi sitemiz üzerinden Tek Parça ve Full Hd kalite farkıyla İzleyecekler için konusu; Thana, dilsiz ve oldukça içine kapanık bir kızdır. Tek başına bir hayat sürdüren Thana, evden işe, işten eve giden oldukça monoton bir hayatı olan biridir. Bu kendi halindeki hayatı yaşadığı şehrin acımasızlığını gördükten sonra baştan aşağı değişecektir. Birgün işten eve dönerken maskeli ve silahlı bir manyak tarafından tecavüze uğrar ve bu şoku atlatamadan aynı gün içerisinde 2. tecavüz olayını yaşar. Evine dönen zavallı kız o sırada evini soymakla meşgul olan soyguncu da ona tecavüz eder. Berbat ve nefret dolu olan bu talihsiz kız, çevresindekilere karşı yabancılaşmaya başlar ve artık gördüğü her erkekten tiksinmektedir. Artık nefretini kusmaya karar veren Thana, kendini rahatsız eden her erkeği öldürme kararı alır. İşlediği her cinayetten daha fazla haz almaya başlar. İşlediği cinayetler ona güven duygusu verince artık kendini tamamen kaybetmiş bir haldedir. Thana birgün hayatında ilk defa makyaj yapar ve çekici bir kadın olduğunu farkeder. Bir süre sonra çevresindekiler ve iş arkadaşları ondaki bu büyük değişimi farkederler ve artık işler daha da karmaşık bir hal alacaktır.

  Ms. 45 İzle filmi, film içeriğindeki cinsellik ve vahşet dolu sahneleri olduğu sebebiyle birkaç ülkede yasanlanmış bir filmdir. Fakat diğer yasaklı filmler kategorisine baktığımızda bu film biraz hafif kaçmaktadır. Ms. 45 Filmi izleyenler aslında yılına göre oldukça başarılı bir gerilim- suç türünde Online Film İzleyeceklerdir. Ms 45 Full Hd İzle filmi, büyük ihtimalle çocukluğunda yaşadığı travmaları içine kapanarak oluşturduğu güvenlikli yaşamında bulmaya sağlıyan dilsiz güzel Thana bir günde hem sokakta hemde evinde tecavüze uğrayınca kurduğu tüm güvenlikli yaşam yıkılır. İç benliğindeki karanlığı bulup ortaya çıkartan Thana hem cinsel kimliğini hemde yeni yaşam amacını bulur. Düşman olarak gördüğü her erkeği öldürdükçe hem bundan cinsel tatmin duyar hemde kendine güveni artar. Ms 45 tek parça izle filminin yönetmenliğini Abel Ferrara yapmış, başrollerinde ise Zoë Lund, Bogey ve Albert Sinkys yer almıştır. Mezarına tüküreceğim gibi tecavüze uğrayan bir kadının psikopat bir seri katile dönüşmesini anlatan film, 6.8 puan almıştır. Yönetmen Ferrara’nın filminde sosyal psikolojinin alına girilerek işleniyor ve böylece derinlik de yakalanabiliyor. Toplumsal şartların modern bireyi nerelere sürükleyebileceğinin, özellikle de kadınlara biçilen rolün, kadının meta olarak görülmesinin sonuçlarının nerelere varabileceğinin filmi olduğunu söyleyebiliriz Ms. 45’in. Hikâyesini ele alırken farklı yollara sapmayan, ana temayı besleyecek ve zenginleştirecek hikâyeciklere gereksinim duymayan Ferrara, tertemiz bir anlatımla mesajlarını verirken, usta işi yönetmenliğiyle de filmi unutulmaz kılmayı başarıyor. Ayrıca bu tarz filmleri seyretmek için sitemizde yer alan seri katilli filmler kategorisinde bu tarz filmleri bulabilirsiniz.


  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ms. 45 İzle (1981) Tek Parça HD +18