• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Havari – Apostle izle Full HD (2018)Türkçe Altyazılı
  IMDb
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 6 Oy | Puan: 6,67.
  Loading...

  Netflix yapımı olan Havari – Apostle 2018 Filmini sitemizden tek parça olarak full hd kalite farkı ile izleyebilirsiniz. Havari izle ve Apostle izle filminin konusu; Film kısaca,1905 yılının Londra’sında geçen hikayede, bir adamın tarikat tarafından kaçırılan kız kardeşini kurtarmaya çalışmasını anlatmaktadır. Thomas Richardson’un kız kardeşi, gizemli bir tarikat tarafından kaçırılmıştır. Bu durumu öğrenen Thomas Richardson, kaçırılan kardeşini kurtarmak için yıllar önce terkettiği evine geri döner. Tarikatın üyeleri ile iletişime geçen Thomas, yüklü bir fidye istediklerini öğrenir. Kardeşini ne pahasına olursa olsun kurtarmaya yemin eden Thomas, Peygamber Malcolm’ın liderliğinde yaşayan tarikatın bulunduğu sakin adaya gitmeye karar verir. Oldukça sıradan ve sakin gözüken bu ada topluluğunun içine giren genç adam, derinlere indikçe tahmin bile edemeyeceği korkunç bir sırrın ortaya çıkmasına neden olur.

  Havari 2018 netflix filmi izle ve Aposle 2018 netflix izle filminin senaryosunu ve yönetmenliğini, baskın serisi ve dehşet kaseti filmiyle bildiğimiz Gareth Evans yapmıştır. Filmin başrollerinde ise Dan Stevens, Richard Elfyn, Paul Higgins gibi isimler yer almıştır. Korku filmi, gerilim filmi ve gizem filmi türündeki Netflix filmleri arasında olan Apostle full hd izle ve Havari full hd izle filmi eşsiz hikayesi, görsellikleri ve kaliteli içerikleriyle korku filmi izleyicilerini oldukça tatmin etmiştir. Apostle 2018 filmi izleyenlerinden, IMDb sitesinten 6.6 puan almayı başarmıştır. Çekimlerinin Wales-İngiltere’de yapıldığı Apostle Filmi, ABD ve İngiltere ortak yapımı olup 130 dakikalık bir filmdir. Film izle sitemiz cinfilmleri1.com’dan tek parça olarak paylaştığımız Havari 2018 filmi, Türkçe altyazılı versiyonu ile yayınlanmıştır. Film içeriğindeki sahneler sebebiyle +18 filmler arasında yer almaktadır.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Dan Stevens
  • Oyuncu Paul Higgins
  • Oyuncu Richard Elfyn
  • Yönetmen Gareth Evans

  Serinin Diğer Filmleri

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Havari – Apostle izle Full HD (2018)